0

10 pokerových tipů pro začátečníky

V níže uvedeném článku představujeme pokerového průvodce, kde najdete nejnutnější tipy a triky, jak začít nebo pokračovat ve svém pokerovém dobrodružství. Po celá desetiletí byl poker výsadou těch, kteří měli kapesné na to, aby chodili do místního kasina, nebo měli skupinu přátel/rodiny, se kterou mohli organizovat místní turnaje. Odměny se mohly pohybovat od triviálních až po velké částky a pokerová podpora se těžko sháněla.

Na úsvitu nového tisíciletí se však počet lidí s přístupem k internetu zvýšil. Zároveň je zájem o online poker, s odhadem 100 milionů aktivních hráčů po celém světě.

S 5G a technologickým pokrokem, díky kterému je mobilní hraní ještě lepší, si možná myslíte, že již tak velký počet hráčů nepřestane růst!

Nyní je tedy ten nejlepší čas začít hrát tuto návykovou hru, a pokud jste v této hře úplným nováčkem, tento pokerový průvodce vás naučí základy a jak se přizpůsobit. lépe s hrou.

Snižte počet strojů, na kterých hrajete

Čím více strojů hrajete, tím větší je vaše šance na prohru. Není to nikoho chyba; je to jen matematika! Pokud se podíváte na šance pokeru, zjistíte, že nízké procento automatů je v pokerových hrách vysoké procento úspěchu.

Čím více tedy hrajete pouze s těmito (výkonnými) stroji, tím větší máte šanci vyhrát bank. Také mějte na paměti, že čím více strojů hrajete, tím více odhalíte svůj herní styl ostatním hráčům, což usnadňuje předvídat.

Další pokerový tip: Změňte svůj styl

Existuje několik typů pokerových hráčů. Je tu někdo, kdo hledá silné senzace a bude hrát dobrodružné pohyby. Pokud jde o zámek, nepokusí se o nejistý úder světu. Ale také hráč, který bude sledovat šance do puntíku, aniž by kdy změnil styl, bez ohledu na kontext nebo soupeře.

Snažte se tedy neuvíznout v jednom z těchto žánrů. Snažte se přizpůsobovat svou hru protivníkům, dokud se vám nepodaří uvést své partnery v omyl. Tímto způsobem můžete lépe skrýt svá auta a chytit je ve správný čas.

Buďte opatrní

Tento třetí pokerový tip je pro tuto karetní hru zásadní. Protože i když znalost kurzů nebo pokerové strategie sníží vaše šance na prohru, pouze pokud budete ostražití, vyhrajete více automatů.

Naučte se číst gesta a výrazy obličeje svých protivníků. Ale poučte se a nenechte se zmást jako Erik Seidel před Johnnym Chanem ve finále WSOP v roce 1988, který na sebe vzal (simulovaný) pohled od Johnnyho Chana jako projev slabosti.

Zejména v reakční době hráčů

Online poker rozhodně nezměnil způsob, jakým se hraje svět, ale naučil nás dávat větší pozor na odezvu hráčů. Ve skutečnosti v online pokerové herně svého soupeře nevidíme; nevidíme jeho gesta ani mimiku. Takže máme velmi málo vodítek.

Rychle si uvědomujeme, že doba odezvy hráčů u pokerového stolu je důležitým faktorem, který lze snadno asimilovat. Na druhou stranu nezapomeňte relativizovat své odpočty na základě kontextu pokerové hry a své intuice.

Hráč může být pomalý, protože má špatnou kartu a stejně by ji chtěl hrát. Ale může být také pomalý, protože ví, že má nejlepší kombinaci a chce vás přesvědčit, že není. Proto by se tento pokerový tip měl používat opatrně.

Vsaďte chytře

Nejčastější chybou v pokeru je sázet příliš mnoho, příliš tvrdě. Jsou chvíle, kdy máte jistotu, že vyhrajete bank, ale bohužel i se čtyřmi esy vás může porazit postupka v barvě.

Je úspěšnější vydělat méně a méně prohrát, než získat velký zásah a ztratit deset stejně velkých zásahů v dlouhodobém horizontu. Je to matematická záležitost.

Jedna poznámka: pokud máte postupku Royal Ace Straight, zapomeňte na všechny naše pokerové tipy a vsaďte vše, co máte!

Věnujte pozornost postavení hráčů

Pozice, nazývané také koly řeči, jsou v pokeru velmi důležité. Ve skutečnosti nebudete sázet stejným způsobem, pokud jste před nebo po svém hlavním soupeři. Například Navíc, pokud jste na konci kola, uvidíte, že všichni vaši partneři vsadili, a vy můžete reagovat.

Ale pokud jste na začátku turné, bude na vás, jak budete jednat (nebo ne, v závislosti na vaší strategii). Pak pro vás bude obtížnější předvídat reakce, sázky a navýšení ostatních hráčů. Dejte si pozor na ty, kteří se vás pokusí přimět sázet víc než jen důvod, abyste ustoupili.

Přizpůsobte své sázky hře

Jedním z pokerových tipů je, jak hráč sází, protože to hodně souvisí s tím, jak se chovají ostatní hráči.

Pokud vsadíte příliš mnoho na malý stůl, žádný hráč vám nezavolá a vy vyděláte málo, dokud vás nezasáhne destička.

Pokud vsadíte příliš málo na velký stůl, bude to naopak. Budou hodně sázet a zastraší vás 9 z 10 případů.

Dělejte si přestávky

Aniž byste se zmínili o Jean-Claude Duce a mluvili o soutěži, možná budete muset hrát více spo

admin

Leave a Reply